Zarząd

 

Marek Orłowski, Prezes Zarządu

Marek Orłowski jest Prezesem Zarządu, głównym inwestorem i założycielem Airway Medix S.A. oraz Adiuvo Investment S.A. Jest on jednym z założycieli giełdowej spółki Nepentes, którą doprowadził do poziomu rocznej sprzedaży na poziomie 30 mln EUR. Spółka Nepentes S.A. została w roku 1997 wprowadzona na GPW, a w 2010 r. sprzedana SanofiAventis za kwotę 420 mln PLN. Od 2010 jest aktywnym inwestorem „seed” w branży life-science w Polsce i zagranicą.

 

Anna Aranowska-Bablok, Członek Zarządu

Anna Aranowska–Bablok pełni funkcję Członka Zarządu. Bezpośrednio odpowiedzialna komunikację z rynkiem kapitałowym oraz za politykę finansową prawną i korporacyjną. Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego z ponad 13 letnim stażem pracy w branży farmaceutycznej i life-science. Aktualnie zasiada w zarządach i radach nadzorczych ponad 10 spółek star-tup’ów z branży medycyny cyfrowej i well-being. Od 2014 roku także partner zarządzający funduszu Joint Polish Investment Fund. Wcześniej Dyrektor departamentu marketingu i business development spółki Nepentes S.A. 

 

Oron Zachar, Członek Zarządu

Dr Zachar jest współzałożycielem Airway Medix S.A. oraz Członkiem Zarządu odpowiedzialnym za strategię rozwoju portfolio Spółki oraz strategię w zakresie własności intelektualnej. Dr Zachar jest wynalazcą oraz przedsiębiorcą. Posiada tytuł doktora fizyki teoretycznej z UCLA (USA). Prowadził badania we Francji, Włoszech i USA. Tworzył innowacyjne rozwiązania w dziedzinie technologii pamięci optycznej, technologii konwersji energii oraz farmaceutyki i wyrobów medycznych.